iPhone Kazaları Geçirenler İçin Rahatlatıcı Haber

iPhone Kazaları Geçirenler İçin Rahatlatıcı Haber

iPhone kazaları konusunda hepimiz hem fikirizdir. Gözümüz gibi baktığımız telefonumuz (belki yıllarca) bir anda ufak bir kaza sonucu yerden aldığı darbeden paramparça olur ve bize sadece o anı izlemek düşer. Apple ise bu konuya artık biz çözüm getiriyor; esneyen iPhone 6

Hem de safir kristalinden. YouTube kullanıcısı Marques Brownlee, dün yayınladığı videoda iPhone ekranının nasıl bir ekran olduğunu bizlere gösterdi. Safir kristalinden yapıldığı söylenen bu ekran, bırakın kırılmayı esneklik limitlerini bile zorluyor. 

Hepsini geçelim, Brownlee videoda iPhone 6 ekranını sadece esnetmiyor; anahtar ve bıçak ve kesici aletlerle de hasar vermeye çalışan YouTube kullanıcısı, sonucu bizlerle paylaşıyor.

Tabii ki de söylentiler durmak bilmez hiçbir zaman; iPhone 6 ekranının tamamen safir kristalinden yapıldığı konusunda hala resmi bir açıklama yok. Hatta 4.7 inçlik versiyonları için hala Gorilla Glass'ın kullanılacağı söylentileri var.

Biz yine de bunlara şimdilik kulak asmayalım ve bu YouTube kullanıcısının çektiği videoyla yetinelim. Resmi detaylar gelmeye başladıkça sizlere mutlaka aktaracağız. 

İyi seyirler.

Apple, iPhone 6'yı Test Ediyor.

YORUMLAR