iPhone SE Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu

iPhone SE Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu

Hakkında pek çok dedikodu yapılan 4 inç'lik iPhone SE sonunda resmiyete kavuştu. Telefon boyundan büyük özelliklere sahip.

Apple'ın son günlerde en çok konuşulan telefonu olan 4 inç'lik telefonu resmiyete kavuştu. Daha öncelerden yapılan sızıntılara göre iPhone SE adını alacağı söylenen 4 inç'lik telefon, sızıntıları doğrulayarak iPhone SE adıyla tanıtıldı. Sahip olduğu boyutların çok üstünde işler yapan telefon, neredeyse iPhone 6S ile aynı performansa sahip. "Şimdiye kadarki en güçlü 4 inç telefon" sloganıyla tanıtılan telefonun fiyatı da etkinlikten hemen sonra belli oldu.

iPhone SE'nin Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu

Merakla beklenen iPhone SE ülkemizde 1999 TL başlangıç fiyatıyla satışa çıkacak. Telefon gümüş, altın, uzay grisi ve roze altın renklerinde satışa sunulacak. 16 GB ve 64 GB versiyonları bulunan telefonun fiyatları ise şöyle;

Telefonun fiyatı ekranın küçük olmasına aldırmaksızın diğer telefonların fiyatlarına erişmiş durumda. Ayrıca beklenildiği gibi bütçe dostu olarak tanıtılmayan telefonlarda Apple'ın klasik satış politikasının halen daha uygulandığı da görülüyor.

Yeni iPad Pro Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu

9.7 inç iPad Pro Teknik Özellikleri, Çıkış Tarihi, Fiyatı

iPhone SE Tanıtıldı

YORUMLAR