iPhone XC’nin SIM Bölmesi Yeni Renkleriyle Görüntülendi

Teknoloji dünyasının beklediği büyük gün geldi çattı. Apple, bu akşam düzenleyeceği lansmanda üç farklı iPhone modeli tanıtacak. Bu modellerden birisinin iPhone XC ismiyle geleceğini tahmin ediyoruz. Etkinliğe saatler kala iPhone XC’nin renkleri belli oldu.

Apple, her yıl tanıttığı yeni iPhone’larını genellikle aynı renkler etrafında topluyor: Uzay grisi, gümüş ve roze altın. Bu konudaki muhafazakar tutumunu ilk kez iPhone 5C ile kıran şirket, benzer bir anlayışı iPhone XC modelinde de uygulayabilir.

Sızıntıların efendisi olarak nitelendirilen Ben Geskin, iPhone XC’nin SIM bölmesini Twitter’dan yayınladığı fotoğraflarla paylaştı. Görüntülerden anladığımız kadarıyla iPhone XC, iki standart iPhone rengi olan uzay grisi ve gümüşün yanı sıra, kırmızı, mavi ve kahverengi renklerle karşımıza çıkabilir.

 

 

Geskin ayrıca, söz konusu SIM bölmelerinin çift taraflı olduğunu ve her iki tarafa da SIM kart koyulabileceğini söylüyor. Apple’ın yeni iPhone serileriyle ilgili ortaya atılan iddialardan birisi de, cihazların çift SIM kart desteğine sahip olabileceği yönündeydi. Paylaşılan fotoğraflar, bu konu hakkında yapılan spekülasyonları destekler türden, ancak yine de kesin bir sonuca varmak için etkinlik saatini beklememiz gerekecek. 

Apple, Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak etkinlikte iPhone XS, iPhone XS Plus / MAX ve iPhone XC olmak üzere üç farklı model tanıtacak. Apple Park’ın ev sahipliği yapacağı etkinlikle ilgili bilmeniz gereken her şey Tamindir’de olacak. Bizi takip etmeye devam edin!

YORUMLAR