iPhone'un Merakla Beklenen Telefonu Pembe Renk Seçeneği İle Geliyor

iPhone'un Merakla Beklenen Telefonu Pembe Renk Seçeneği İle Geliyor

Apple'ın merakla beklenen telefonlarından birisi olan iPhone 5se hakkında çok ilginç bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre iPhone'un yeni telefonu pembe renk seçeneğiyle gelecek.

Apple'ın uzun zamandır piyasaya çıkarması beklenen 4 inç'lik telefonu hakkında pek çok haber gündeme gelmişti. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir haber ile bu telefonun iPhone 5se adını alacağı kesinleşmişti. Şimdilerde ortaya atılan yeni bir iddiaya göre iPhone 5se pembe renk seçeneğiyle gelecek. Haber kaynağı olarak Japon haber sitesi Mac Otakara gösteriliyor.

Haber detaylarına göre, söz konusu pembe rengin iPod Touch ve iPod Nano'da kullanılan pembe renk tonuyla aynı olacağı söyleniyor. Benzer bir iddia iPhone 6S ile de gündeme gelmişti fakat iPhone 6S altın roze rengiyle karşımıza çıkmıştı. Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, bu haber şimdiden kadın kullanıcıları memnun etmiş gibi görünüyor. Hatırlamak gerekirse, iPhone 5se'nin 8 MP arka kamera, 2 MP ön kamera, Apple A8 işlemci, 1 GB RAM ve Bluetooth 4.2 özellikleriyle geleceği konuşuluyordu. Tasarım olarak ise iPhoe 5S ve iPhone 6 karışımı bir telefon görmek mümkün olacak gibi.

iPhone 5se'nin gümüş ve uzay grisi renklerine de sahip olacağını belirtelim. 

Apple Uygulamaları Android Markette de Yayına Girecek

Apple Music Uzun Bir Bekleyişin Ardından Türkiye'de Kullanıma Açıldı

YORUMLAR