IŞİD'den Anonymous'a Cevap Geldi: Aptallar

IŞİD'den Anonymous'a Cevap Geldi: Aptallar

Pazar günü hem Twitter hesapları üzerinden hem de yayınladıkları video ile Paris'te yaşanan saldırıları üstlenen IŞİD'e savaş açtığını duyuran Anonymous hacker grubuna IŞİD'den hemen cevap geldi. Oldukça iddialı sözler ile IŞİD'e savaş açan Anonymous'un aldığı yanıt ise daha sert oldu.

Newsweek üzerinde yayınlanan habere göre IŞİD'i destekleyen 'Islamic Cyber Army' adlı grup Anonymous'a "Aptallar" diyerek yanıt verdi ve popüler hacker grubu Anonymous'un açtığı savaş ile birlikte sadece Twitter hesabı açarak web siteleri hackleyebileceğini belirtti. Anonymous'un sert tutumuna karşı daha da sert tavır alan Islamic Cyber Army grubu, IŞİD'i korumak için gerekli önlemleri alacağını ve aynı zamanda yapılması gerekenler hakkında ilgili kişilere de bilgilendirme yapacağını duyurdu.

IŞİD'li kişilerin veya IŞİD'i destekleyenlerin sahip oldukları Twitter hespaları, e-posta adresleri ve web siteleri hacklenmemesi için gerekli uyarıları yapacaklarını belirten grup, her ne kadar Anonymous'a karşı sert çıkmış olsa da, hedefin ne olduğunu bilmeden Anonymous'a karşı kişileri sadece yapacağı uyarı ve bilgilendirmeler ile koruyabilecek mi hep birlikte göreceğiz fakat daha önce söylediklerini yapan ve arkasında duran Anonymous, yine istediğini alacak gibi duruyor.

IŞİD tarafından gelen yanıtla birlikte daha da kızması muhtemel olan Anonymous, 132 kişinin hayatını kaybettiği Paris saldırısı nedeniyle IŞİD'e savaş açtığını belirtmişti. İlgili haberimize buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Anonymous ve IŞİD arasındaki savaş hakkında gün yüzüne çıkacak olan detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Hacker Grubu Anonymous Terör Örgütü IŞİD'e Savaş Açtı

YORUMLAR