İşte Karşınızda Bronz Renkli iPhone 8!

İşte Karşınızda Bronz Renkli iPhone 8!

Uzun süredir pek çok sızıntı haberi ile karşımıza çıkan iPhone 8'in, önceki iPhone'lara göre farklı bir tasarım ile geleceği düşünülüyor ancak, bakır altın veya bronz renkli bir iPhone 8'i galiba kimse tahmin etmemiştir.

YouTuber Danny Winget tarafından paylaşılan videoda iPhone 8, üç farklı renk seçeneği ile bizleri karşılıyor. Gümüş, siyah ve bakır altın (bronz) renk seçeneklerinin arasında bronz renklinin farkı rahatça anlaşılabiliyor. Videoyu paylaşan Winget'a göre, telefonlar kaygan gözükmesine rağmen, elde gayet rahat kontrol edilebiliyor. Ayrıca daha önceki iPhone'larla karşılaştırmanın da yanlış olacağını söyleyen Winget, 'Yeni bronz renkli iPhone için söyleyecek kelime bulamıyorum.' sözlerine yer verdi. 

Bazı kullanıcılara sıradışı veya garip gelebilecek bu tasarımın, iPhone'un onuncu yılını tam anlamıyla onurlandıracağını düşünüyorum. Bütün iPhone modellerinde yer alan Home tuşunun kaldırılması gerçekten büyük bir yenilik. Ayrıca ekran gövde oranını da en yüksek seviyede tutmak isteyen Apple, arka kamerayı dikey konumlandırmış.

iPhone 8'in gelecek ay içerisinde 4.7-inç ve 5.5-inç olmak üzere iki farklı modelinin tanıtılması bekleniyor. Ayrıca söylentilere göre iPhone 8, 1000 doları aşkın bir fiyat etiketiyle gelecek. YouTuber Danny Winget'ın videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

iPhone 8'in Ön Yüzü Tamamen Ekrandan Oluşabilir

Bu Soruşturma iPhone Satışlarını Durdurabilir

YORUMLAR