İşte Karşınızda S7 ve S7 Edge'nin Gerçek Fotoğrafları

İşte Karşınızda S7 ve S7 Edge'nin Gerçek Fotoğrafları

Samsung'un merakla beklenen ve hakkında sayısız dedikodu yapılan telefonu Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge'nin kanlı canlı fotoğrafları sızdırıldı.

Samsung'un sıradaki telefonları olacak olan Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge'nin görüntüleri, tanıtım tarihine az bir zaman kala AnTuTu testlerinde ortaya çıktı. Bu sefer gayet capcanlı karşımıza çıkan telefonların AnTuTu puanları da görüntülerde yer alıyor. AnTuTu puanlarına göre telefonlar kıyaslandığında,  birer performans canavarı gibi görünüyorlar diyebiliriz. Ayrıca geçtiğimiz haftalarda telefonların 3B taslakları da gündeme gelmişti. Yeni görüntüler bu taslakları oldukça çağrıştırıyorlar. 

9To5Google'da yayınlanan görüntülerde Samsung Galaxy S7 Edge'nin önden görüntüsü bulunurken, S7'nin arka görüntüsü yer alıyor. Telefonların tasarımlarının büyük oranda Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge'ye benzediği gözlerden kaçmıyor. Öte yandan cihazlarda 5.5 inç Super Amoled ekran, 4 GB RAM, 12MP kamera ve 3600 mAh pil gibi özelliklerin olması da bekleniyor. Her iki telefonun da 21 Şubat'ta Barselona'da düzenlenecek olan Dünya Mobil Kongresi'nde tanıtılacağı geçen hafta kesinleşmişti.

Telefonun yayınlanan görüntülerini aşağıdan görebilirsiniz.

Samsung'un Yeni Nesil Saatleri Damarlardan Kimlik Tanıması Yapacak

Google'dan Samsung'a Git Köşede Oyna Ayarı!

YORUMLAR