İşte Samsung Note 9'un Fiyatı ve Renk Seçenekleri

Ağustos ayının en çok beklenen cihazı olan Note 9 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. 9 Ağustos'ta kullanıcılara sunulacak yeni cihazın iki farklı renk seçeneği ve fiyatı ortaya çıkmış durumda. Ancak Note 9 fiyatıyla pek çok kullanıcının canını sıkabilir.

Koreli üreticinin en güçlü modeli Note 9'un tanıtılmasına az bir zaman kaldı ve telefonun üç farklı renkte gelebileceğini söyleyebiliriz. Olmazsa olmaz siyah rengin haricinde sızdırılan mavi ve mor seçenekleri de bir hayli dikkat çekiyorken mor rengin özellikle kadın kullanıcılar için geliştirildiği düşünülüyor.

Lila Mor ve Mercan Mavisi olarak adlandırılan bu iki görselde Note 9'a baktığımızda, Note 8 ile üst düzey tasarım farklarına sahip değil. Yine yatay olarak konumlandırılmış kameranın dışında parmak izi bu sefer alt kısma çekilmiş. Ön tarafta ise siyah çerçevelerin küçültüldüğü gözlemleniyor.

Samsung Note 9'un Fiyatı Ne Olacak?

Dahili depolama konusunda sınırları aşıp 512GB'a kadar çıkacağı dile getirilen Samsung Note 9'un bu modeli 1250 Euro fiyat etiketiyle sunulacak. 128GB'lık model ise 1050 Euro civarında olacak. Yani fiyatlandırma olarak kullanıcıları mutlu etmeyen Samsung Note 9'un ülkemizde bir hayli pahalı olacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

 

YORUMLAR