Jack Black Youtube'ta Oyun Kanalı Açtı

jack black youtube

YouTube’un en büyük oyun kanalları Markiplier ve PewDiePie’a büyük bir rakip çıktı: Ünlü yıldız Jack Black, Jablinski Games isimli oyun kanalını bugün itibarıyla açtığını duyurdu.

Uzun yıllardır oyunculuk yapan ve can verdiği karakterlerle kendine özel bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran Jack Black, oyunculuğunun yanı sıra iyi bir müzisyen olarak da ön plana çıkmıştı. Tenacious D isimli grubuyla dört albüm dahi çıkaran ünlü oyuncu, YouTube dünyasına girmeye karar verdi.

Jablinski Games adını verdiği kanalına, “Hello, Jack Black Here (Merhaba, Jack Black burada)” başlığıyla ilk videosunu yükleyen Black, daha ilk videosundan YouTube’un en ünlü isimlerini hedefine aldı. PewDiePie ve Markiplier’in en büyük rakibinin kendisi olacağını söyleyen Jack Black, ilerleyen günlerde oyun videoları yüklemeye başlayacağını belirtti.

Eğlenceli karakteriyle bilinen Jack Black, ilk videosunun altına şunları yazdı: “Bu videoların arkasında hiçbir prodüksiyon olmayacağını açıklığa kavuşturmam lazım. Sadece ben ve oğlum var. Oğlum beni rehin olarak tutuyor ve bundan kaçamıyorum. Yardım edin!”

İlk videoya gelen yorumlardan anlaşılacağı üzere büyük bir izleyici kitlesine ulaşması muhtemel olan Jack Black’in nasıl videolar çekeceği ya da söylediği gibi oğlunun zoruyla mı video karşısında olacağıysa merak edilen konular arasında.