Jason Momoa’lı Aquaman Filminden Yeni Fragman

Jason Momoa’lı Aquaman Filminden Yeni Fragman

Jason Momoa’lı Aquaman’den yeni bir teaser geldi. James Wan tarafından yönetilen film, ülkemizde 28 Aralık’ta vizyona girecek.

DC evrenin en iddialı solo filmlerinden birisi olan Aquaman, beyaz perdedeki macerasına başlamak için gün sayıyor. Bu yılın sonunda izleyicisiyle buluşacak olan yapımdan 30 saniyelik yeni bir teaser yayınlandı.

Süper kahramanımıza Game of Thrones’taki "Khal Drogo" rolüyle sükse yapan Jason Momoa hayat veriyor. Yakışıklı oyuncuya, Amber Heard, Willem Dafoe, Patrick Wilson ve Nicole Kidman gibi birbirinden başarılı isimler eşlik ediyor.

Atlantis kraliçesi Atlanna ve bir deniz feneri bekçisinin oğlu olan Arthur Curry, Atlantis sualtı krallığının mirasçısı olduğunu öğrenir ve halkına liderlik etmek için bir adım atmak zorundadır. Bu yolda çetin bir mücadeleye girecek olan kahramanımız, yaşadığı dünyayı ve sevdiklerini korumak için her şeyi yapacaktır.

Aquaman filminin senaryosunu David Johnson, Paul Norris ve Mort Weisinger kaleme alıyor. DC spin-off’unun yönetmen koltuğunda ise Testere, Korku Seansı 2 ve Hızlı ve Öfkeli 7 filmlerinden tanıdığımız James Wan oturuyor. 

Aquaman, ülkemizde 28 Aralık 2018 tarihinde vizyona girecek.