Konsol Düşkünlerine Müjde, 1 TB PlayStation 4 Resmi Olarak Duyuruldu

Konsol Düşkünlerine Müjde, 1 TB PlayStation 4 Resmi Olarak Duyuruldu

Sony Xbox’a hemen cevap verdi ve PlayStation 4 için 1 TB’lık modelini duyurdu. Playstation 4′ün 1 TB depolama alanına sahip olacak yeni modeli gelecek ay piyasaya çıkıyor.

Microsoft, Yeni 1TB Call of Duty Limited Edition Xbox One'ı Duyurdu haberimizin üzerinden çok geçmedi. Sony PlayStation’da çok geçmesini istememiş olmalı ki Ultimate Player Edition adı altında 1 TB’lık yeni konsolunu hemen duyurdu.

Playstation 4’ün 1 TB’lık modeli “Ultimate Player Edition” ismiyle piyasaya çıkacak. Bu yeni konsol ile birlikte Sony yalnızca oyun konsolunun depolama alanını arttırmakla kalmıyor. Cihazın ağırlını da yüzde 10 oranında azalttığı göze çarpıyor. Bunlara ek olarak 1 TB’lık model, 500 GB’lık modele göre  yüzde 8 daha az enerji tüketiyor. Bu özellikleri sayesinde daha ekonomik ama daha kapasitesi yüksek bir cihazı tüketiciyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Güncellenmiş yeni konsol Japonya’da Haziran ayının son haftası, Avrupa ve Kuzey Amerika’da 15 Temmuz’da satışa çıkacak. Konsolun fiyatı ise henüz belli değil.

Yenilenen Xbox One, 1 TB Depolama Alanı Sunuyor

PS4 Morpheus VR Sanal Gözlük 2016'ya Hazır

YORUMLAR