Koyu Gri Renge Sahip iPhone 7 Konsepti Hayranlık Uyandırıyor

Koyu Gri Renge Sahip iPhone 7 Konsepti Hayranlık Uyandırıyor

iPhone 7 için hazırladığı konsept çalışmalarla adından söz ettiren Martin Hajek, koyu gri renk için hazırladığı iPhone 7 konsepti ile adeta büyüledi.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde iPhone 7'nin uzay grisi rengini terkedip koyu gri renge doğru geçiş yapacağını sizlere duyurmuştuk. Apple Watch'larda kullanılan koyu gri renk ile aynı renge sahip olması beklenen iPhone 7, şimdiden sevenlerini heyecanlandırmayı başardı. iPhone 7 için hazırladığı konsept çalışmalarla adından bolca söz ettiren Martin Hajek, şimdi de koyu gri iddiasını güçlendirecek bir iPhone 7 tasarımını paylaştı. Konsept çalışmasını takipçileriyle paylaşan Hajek, adeta büyüledi.

Yine hatırlayacağınız gibi kısa süre önce iPhone'larda yer alan fiziksel home tuşunun iPhone 7 ile birlikte dokunmatik tuşa döneceğini de sizlerle paylaşmıştık. Her iki güçlü iddiayı konsept çalışmasında birleştiren Hajek, gerçekleşebilecek daha pek çok detaya konsept çalışmasında yer vermiş. Konseptte yer alan telefon kulaklık girişinin olmaması, dokunmatik home tuşu ve koyu gri renk ile büyüleyici bir hal almış.

Öte yandan Hajek'in ortaya çıkardığı konseptin gerçek olmadığını ancak gerçek olabilme ihtimali bulunan bir telefon olduğunu söylememizde de fayda var. İşte Hajek'in ortaya çıkardığı mükemmel konsept.

Koyu Gri Renkli iPhone 7 Şimdiden Etkilemeyi Başardı

Apple'a 10 Milyar Dolarlık Patent Davası Açıldı

YORUMLAR