Koyu Gri Renkli iPhone 7 Şimdiden Etkilemeyi Başardı

Koyu Gri Renkli iPhone 7 Şimdiden Etkilemeyi Başardı

Bu yılın sonlarına doğru kulllanıcılarla buluşması beklenen Apple'ın yeni telefonu iPhone 7, yeni bir renk seçeneği ile karşımıza gelebilir. Apple Watch için sunulan koyu renk seçeneğinin iPhone 7 için de geçerli olacağı ihtimalleri üzerinde duruluyor.

iPhone 5c ile renk kataloğunu genişletmeye başlayan Apple, son telefonu iPhone 7 ile renk kataloğunu biraz daha genişletecek. Bu sefer "koyu gri" bir renk ile karşımıza çıkacak olan Apple, yeni rengi ile iPhone 7'nin daha çekici durmasını da sağlayacak. Eylül ayında karşımıza çıkması beklenen iPhone 7'nin sahip olduğu renklerle de çekici bir hal alacağını tahmin ediyoruz.

Farklı kategorilerdeki ürünlerin renklerini birbiriyle eşlemeyi politikalarından birisi olarak kabul eden Apple, yeni nesil Apple Watch'lar ile siyah rengi kullanıcılarına sunmuştu. Bu sefer siyah rengi iPhone 7'ye eklemenin planlarını yapan Apple, aynı zamanda hali hazırda kullandığı "uzay grisi" rengine de veda edebilir. Uzun süredir beklenen bir değişiklik olarak görülen bu olay, kullanıcılar tarafından da sevinçle karşılandı. Daha öncelerde de yapılan haberlerde iPhone 7'lerin koyu mavi renk ile karşımıza çıkacağı söyleniyordu ancak, şu ana kadar bu iddiaları doğrulayan ya da yalanlayan bir açıklama yapılmış değil. Mavi renk belirsizliğini korurken, koyu gri rengin gelecek olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Bu yıl köklü değişiklikler ile karşımıza çıkmasını beklediğimiz Apple'ın yine standart bir şekilde ilerlediği gelen haberlerden anlaşılabiliyor. Öte yandan iPhone 8 için köklü değişiklikler yapılmasına da kesin gözüyle bakılıyor.

Apple Watch Patentinde Kamera Maddesi Kafa Karıştırdı

2016 Apple Tasarım Ödülleri Sahiplerini Buldu

YORUMLAR