Kripto Para Piyasası Takipçisi CoinMarketCap, Mobil Uygulamasını Yayınladı

Kripto para piyasasını yakından takip edenlerin favorisi CoinMarketCap, artık mobil uygulama olarak karşımızda. 1500’den fazla kripto para biriminin fiyat ve pazar değerini takip eden site, 50. doğum günü şerefine iOS uygulamasını yayınladı. Mobil siteden çok daha güzel arayüz sunan ve izleme listesi gibi özellikleri destekleyen CoinMarketCap.com mobil uygulaması indirme bağlantısı haberimizde.

Bitcoin ile başlayan, hemen her gün bir yenisini duyduğumuz kripto para birimlerini takibe alan popüler sitelerden CoinMarketCap.com, mobil uygulamasını ilk olarak iOS kullanıcıları için indirmeye açtı. Kripto para birimi yatırımcıları veya meraklılarının dikkatini çeken uygulama, mobil dostu formatta hazırlanmış ki; bu noktada sitenin standart web sürümünün mobil cihazlarda harika görünmediğini hatırlatmak gerek. Daha modern arayüze sahip olmasının yanında izleme listesi gibi güzel bir özellik de sunuyor. Kullanıcılar takip etmek istedikleri kripto para birimlerinin bir listesini oluşturabiliyor. Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin ve diğer kripto para birimlerinin fiyat ve son 24 saat içerisindeki değişiklikler ana sayfada listeleniyor.

Bu yıla kadar 60 milyondan fazla ziyaret alan kripto para birimi pazar takipçisi CoinMarketCap, site tarafında da güncellemeler yaptı. Yeni bir logo, yeni yazı tipleri ve biraz değiştirilmiş renk şemasını da içine yepyeni görünüme kavuşmuş durumda. Kripto para piyasasıyla ilgileniyorsanız, mobil uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan ücretsiz olarak indirebilirsiniz: