Küçük ve Kullanışlı HTC RE İçin Güncelleme Geliyor

Küçük ve Kullanışlı HTC RE İçin Güncelleme Geliyor

Gazeteciler, belgeselciler, kısa film çekenler, amatör yönetmenler ve meraklı komşular için güzel bir haberimiz var. HTC'nin RE kamerası son derece kullanışlı ve portatif yapısıyla piyasada hızla beğeni topluyor. RE çok yakında Android Market'te uygulamasını güncelleyecek.

Geçtiğimiz sene HTC Desire ile piyasaya çıkan HTC RE kamera oldukça kolay kullanımı ve şirin tasarımıyla elden düşmeyen bir ürün olma yolunda hızla ilerliyor. Küçük bir periskopu andıran cihaz, asla oyuncak bir kamera gibi algılanmamalı. Çünkü HTC RE kamera bünyesinde barındırdığı geniş açı lensler, 16 MP sensör ve su geçirmez özelliği ile her şeye yetecek güce sahip. 

HTC telefonlara RE kamera için yakında bir yakında bir güncelleme gelecek. Bu güncelleme ile beraber RE kamera sahipleri anında YouTube'a video aktarabilecek. Elbette bu videonun kimler tarafından görüntülenmesini istediğinizi siz belirleyebileceksiniz. 

HTC RE kayıt esnasında mutlaka akıllı telefona ihtiyaç duyuyor. Bu küçük kamera maalesef içinde bir batarya bulundurmuyor ve enerjisini telefondan alıyor. Ancak HTC’nin RE kamera hakkında 2015 yılında daha pek çok projesi olduğu gelen haberler arasında.

HTC RE: Dikkat Çeken KüçükKamera

HTC RE Camera: Yüz Yılda Değişen Fotoğrafçılık

HTC RE Camera Fotoğrafları

HTC RE Camera Resmi Olarak Tanıtıldı

YORUMLAR