Külçe Altın Kaplamalı iPhone X!

Külçe Altın Kaplamalı iPhone X!

iPhone X'in çıkış fiyatı çok tartışılmıştı. Lansmanda bin dolar olarak açıklanan telefon, ülkemizde 6 bin TL'ye çıkış yapacağı tahmin ediliyor. Ancak Hong Hong’lu tasarım firması Brikk, iPhone X'in daha gösterişli olması için, telefonu külçe altınla tekrardan tasarladı.

Yapımında 250 gram külçe altın kullanarak iPhone X’in lüks versiyonunu tasarlayan Brikk şirketi, sınırlı sayıda ve isteğe özel şekilde altın kaplama iPhone X çıkaracağını duyurdu. Yeniden tasarlanan iPhone X'in fiyatını 67 bin dolar olarak belirleyen şirket, iPhone X LUX Ingot ismiyle telefonu satacağını da belirtti.

Ayrıca sadece altın tasarımla yetinmeyen Hong Kong merkezli Brinkk, elmas, gümüş ve bronz gibi değerli madenleri de tasarımda kullanıyor. Bu madenlerle donatılan iPhone X'in fiyat etiketi ise 13 bin ile 16 bin dolar arasında değişiyor.

Gösteriş meraklısı kişilerin mutlaka tercih edeceğini düşündüğüm iPhone X dışında, şirketin başka telefonlara da bu tasarımı yapıp yapmayacağı henüz bilinmiyor. Ayrıca şirket, başka ülkelerden altın kaplamalı iPhone X siparişi alabileceğini de ifade etti.

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

iPhone X, O Kadar Hızlı ki Performansıyla Bilgisayarları Bile Solladı

YORUMLAR