La Casa De Papel’in Üçüncü Sezonu Büyük Sürprizlerle Geliyor!

La Casa De Papel Üçüncü Sezon Fragmanı

Şimdiye dek iki sezonu yayınlanan La Casa De Papel dizisinin üçüncü sezonuna dair haberler bir süredir heyecanla bekleniyordu. Nihayet beklenen haber geldi ve dizinin üçüncü sezonuna ait bir fragman yayınlandı.

La Casa De Papel’in üçüncü sezonuna ait yayınlanan yeni görüntülere göre, diziye yeni sezonda yeni karakterler de katılıyor. Bu karakterler; Bogota (Hovik Keuchkerian), Alicia (Najwa Nimri), Tamayo (Fernando Cayo) ve The Engineer olarak adlandırılıyor.

Önceki sezonlardan tanıdığımız karakterler, Tokio (Úrsula Corberó), The Professor (Álvaro Morte), Denver (Jaime Lorente), Rio (Miguel Herrán), Helsinki (Darko Peric), Nairobi (Alba Flores), Estocolmo (Esther Acebo), Raquel Murillo (Itziar Ituño), Arturo (Enrique Arce), Mariví (Kiti Mánver), Coronel Prieto (Juan Fernández), Suarez (Mario de la Rosa) ve dizinin yaratıcısı Álex Pina ile yönetmen Jesús Colmenar, yeni sezonda yine dizideki yerlerini alıyor.

Dizinin yeni sezonunda Berlin (Pedro Alonso) hayranlarını bir sürpriz bekliyor olabilir. Çünkü üçüncü sezona ait fragmanın son saniyelerinde Berlin’in de yer aldığını görüyoruz. Bu da yeni sezonda Berlin’in kendisinin ya da kendisiyle ilgili bazı hikayelerin bulunabileceği anlamına gelebilir.

3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

La Casa De Papel‘in yeni sezon tarihine dair bilgi dizinin resmi Twitter adresinden duyuruldu. Üçüncü sezonun müjdesini veren tanıtımda "Senin de bizimle aynı şeyi beklediğini biliyoruz. Ve bize katılmak isteyen olur mu bilmek istiyoruz. Çünkü tarihin en büyük soygunu henüz bitmedi. Üçüncü kısım geliyor." ifadeleri kullanıldı ve tarih bilgisi paylaşıldı.

İlk bölümü 2 Mayıs 2017'de yayınlanan, 23 Kasım 2017'de ise ikinci sezonunu noktalayan La Casa De Papel, 2019 yılında üçüncü sezonuyla birlikte kaldığı yerden devam edecek. Ayrıca yeni sezonda dizinin jenerik müziğini ünlü Türk DJ Burak Yeter’in hazırladığını da hatırlatalım.