Lenovo'nun Yeni Vibe Serisi Sızdırıldı

Lenovo'nun Yeni Vibe Serisi Sızdırıldı

MWC 2015’ten önce Lenovo’nun Vibe serisinin özellikleri ve fotoğrafları internete sızdırıldı. Böylece Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2015’te Lenovo'nun tüketicilerin karşısına birçok seçenekle çıkacağı da belli oldu.Mart ayında İspanya'nın Barcelona şehrinde yapılacak olan Mobil Dünya Kongresi (MWC) 2015'te Lenovo'nun birden fazla ürünle sürpriz yapacağı belli oldu. Bu bilgiler ışığında Vibe S1, Vibe X3, Vibe P1, Vibe P1 Pro ve Vibe Max'ın etkinlikte yer almadan neye benzeyeceklerini ve özelliklerini de öğrenmiş oluyoruz.

Lenovo'nun yeni Vibe serisinin özellikleri ve bazı resimleri internete sızan bilgileri şöyle:

Lenovo Vibe S1

Özellikle genç kitlenin hedef kitle olarak belirlendiği düşünülen telefon, farklı renklerde piyasaya sürülecek. Selfie çekmek için özelleştirilmiş bir kamerası olacağı da söyleniyor

Lenovo Vibe X3

Vibe seriisinin amiral gemisi olacağı söyleniyor. Arka tarafında Biyometrik parmak izi tarayabilen bir güvenlik bölgesi bulunuyor. 20 MP kamera ve 5,5 inç ekrana sahip olan Lenovo Vibe X3 Hi-Fi 3.0 ses sistemine de sahip olacak.

Lenovo Vibe P1

Çabuk şarj teknolojisi ve 4.000mAh batarya kullanan cihaz 64 bitlik bir işlemci ve 2 GB RAM kullanıyor. Android 5.0 Lollipop sürümüyle raflarda yer alacak.

Lenovo Vibe P1 Pro

Bu modelin en önemli özelliği 5.000mAh batarya ve Biyometrik parmak izi sensörü kullanıyor olması.

Lenovo Vibe Max

6 inçlik son dereceli kaliteli QHD ekranla tüketiciyle buluşmaya hazırlanan Vibe Max, stylus kalemle kullanılabiliyor. Parmak izi tarama sistemi bu modelde de mevcut. Kongrede Vibe Z3'ün de görüleceği söyleniyor.

Lenovo'nun Rekor Yükselişi

Lenovo Vibe Z3 Pro Sızdırıldı

Lenovo'dan El Yazısı Mektup Yazma Keyfi

YORUMLAR