Letgo Türkiye'den Emlak Hamlesi

Dünyanın en büyük ikinci el alışveriş uygulamalarından olan Letgo, ilk olarak Amerika'da ocak ayında başladığı emlak ilanlarını Türkiye için aktif hale getirdi. Bundan sonra Letgo'da ev veya işyeri ilanları paylaşılabilecek. 

200 milyondan fazla ilana ve 75 milyona yakın kullanıcı sayısına sahip olan Letgo, global olarak hızla büyümeye devam ediyor. Bu büyümede Türkiye'yi boş geçmeyen şirket, Türkiye üzerinde artık 11 ayrı kategoride ilan yayınlayabiliyor. Ayrıca Play Store üzerinde ülkemizin en çok indirilen 5 uygulamasından biri olan Letgo, emlak pazarına giriş yaparak daha fazla kitleye ulaşmayı hedefliyor.

Uygulamanın güncel sürümüyle birlikte eklenen emlak kategorisi şimdiden büyük ilgi toplamayı başardı. Bu alanda büyük rakiplerle kapışacak olan Letgo, zamanla emlak kategorisi içerisindeki filtrelemeleri de artıracağını dile getirdi.

Letgo Emlak Nasıl Kullanılır?

Diğer kategorilerden pek farklı olmayan emlak kategorisinde, satılacak veya kiralanacak yeri uygulamaya eklemek için  “İşyeri”, “Müstakil Ev”, “Daire”, “Arsa” ve “Diğer” seçeneklerden birini işaretlemeniz gerekiyor. Daha sonrasında ise dairenin fotoğrafını ekleyip, ilanınızı vermiş oluyorsunuz. 

YORUMLAR