LG Class Phablet'in Tanıtım Tarihi Belli Oldu

LG Class Phablet'in Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Apple’ın iPhone 6S Plus’ı, Samsung’un Galaxy Note 5’inden sonra LG’den henüz ismini net olarak bildiğimiz bir phablet modeli göreceğiz. Güney Koreli teknoloji devi tarafından “something new” yani “yeni bir şey” başlığıyla paylaştığı görselde cihazın tanıtım tarihi de açıkça belirtilmiş.

LG’nin sayfasından paylaştığı görsel şirketin yeni bir phablet cihaz çıkarma hazırlıkları içerisinde olduğunu gösteriyor. Something New başlığının yer aldığı görselde cihazın 21 Eylül’de tanıtılacağı yazılmış ancak ne ismini ne de donanımını net olarak bilmiyoruz. LG Class (LG-H740) ismiyle tanıtılması beklenen phabletin 5.7 inç 1080 x 1920 çözünürlüklü ekran, Qualcomm Snapdragon 615 işlemci (1.5GHz), 12 megapiksel arka; 5 megapiksel ön kamera, 2GB RAM, 8GB dahili depolama alanı ile geleceği söyleniyor. Özellikler doğruysa Apple ve Samsung’un gibi üst seviye değil orta segment bir model göreceğiz.

LG’nin telefon ve phablet modellerinde güç ve ses açma – kapama tuşlarının arka kameranın altına konumlandırılmasına alıştık ancak görselden cihazın metal gövdeye sahip olduğunu görüyoruz ki LG’nin amiral gemisi modellerinde şu ana kadar rastlamadığımız bir tasarım. 21 Eylül günü cihaz hakkında daha fazla bilgiyi sizlerler paylaşıyor olacağız.

LG İlk Çift Ekranlı Akıllı Telefonu LG V10'u 1 Ekim'de Tanıtacak

YORUMLAR