LG Daha G4'ü Çıkarmadan Yeni Bir Süper Telefon Çıkarmak Üzere

LG Daha G4'ü Çıkarmadan Yeni Bir Süper Telefon Çıkarmak Üzere

Bu yılın ikinci yarısında piyasada olması beklenen LG G4, yazılıp çizilenlere bakılırsa oldukça donanımlı bir akıllı telefon olacak. Ancak LG’nin bu yıl için Android pazarına bir sürprizi daha olacak gibi görünüyor. LG’nin G standartlarının çok üzerinde bir süper akıllı telefon tasarladığı ortaya çıktı. Bu bir dedikodu değil, LG laboratuvarlarından alınan bir duyum. LG’nin mobil cihazları yöneten birimin başındaki mühendis Cho Jun-Ho, LG’nin tüm akıllı telefon standartlarını yerle bir edecek bir çalışma içinde olduklarını söyledi.

Şöyle bir göz atacak olursak G4 zaten G3’den daha üstün özelliklerle gelecek. 5.5 inçlik G3^den daha yüksek çözünürlük sunmayı hedefliyor. Ancak LG mühendisleri G serisinden çok daha üstün bir tasarımın peşindeler. G4 ile pazarda yüzde 20’yi hedefleyen LG, G4’e 16 MP kamera, QualComm SnapDragon 810 ve 3GB RAM konfigürasyonunu layık görmüştü.

Yeni nesil LG serisinin Samsung ve Apple pazar payına bir bıçak gibi ineceği ve Android pazarının dengelerini değiştireceği savunuluyor. Şimdi oturup beklemeliyiz yoksa gidip LG G4'ü çıktığında gidip almalı mıyız? Mesele bu.

Google Messenger Artık En Renkli ve Eğlenceli Sohbet Aracı

HTC One M9 Yeni Videoları 'Çok Uçuk'

Galaxy S6 Edge Ekranı İçin Özel Uygulamalar Geliyor

Samsung Esnek Ekranları Geliyor, İlk Hedef Samsung Galaxy S6 Active

YORUMLAR