LG G4 Mini Daha Ekonomik LG G4 Modeli Olarak Karşımıza Çıkacak

LG G4 Mini Daha Ekonomik LG G4 Modeli Olarak Karşımıza Çıkacak

LG'nin bir süre önce tanıttığı yeni amiral gemisi LG G4'ün daha ekonomik bir modeli ufukta görüldü. Hatırlanacağı üzere LG G4 şık deri kılıfı ve yüksek kaliteli kamerasıyla dikkatleri üzerine toplamıştı. Bu yeni amiral gemisinin Türkiye fiyatı da geçtiğimiz günlerde LG tarafından onaylanmıştı. LG taraıfndan doğrulanan bilgilere göre LG G4 2399 TL fiyat etiketiyle ülkemizde raflarda yer alacak. LG G4'ün resmi çıkış tarihi ise 29 Mayıs.

LG G4'ün çıkışına kısa bir süre kala LG G4 Mini ile ilgili ilk bilgiler ortaya çıkarıldı. Macaristan'daki Vodafone veritabanından elde edilen bilgilere göre LG G4 Mini orta segment bir akıllı telefon olarak Haziran ayında satışa sunulacak. Sızdırılan bilgilere göre LG G4 Mini'de 5 inç 720p çözünürlüğe sahip bir ekran kullanılacak ve telefon Qualcomm'un 8 çekirdekli Snapdragon 615 işlemcisine sahip olacak. Bu işlemcinin fabrika ayarlarında 4 çekirdeği 1.7 GHZ, geri kalan diğer 4 çekirdeği de 1.0 GHZ hızında çalışıyor. 2 GB RAM ile donatılan LG G4 Mini'de muhtemelen 13 MP kalitesinde fotoğraf çekebilen bir arka kamera yer alacak.

LG G4 Mini'mim LG G4'te olduğu gibi deri bir kılıfa sahip olup olmayayacağı henüz bilinmiyor. Bu yeni ekonomik LG G4 modelinin 4G desteğiyle Haziran ayında satışa çıkması bekleniyor.

Şimdi Sıra LG G4'e Düşme Testi Uygulamaya Geldi: İşte Sonuçlar

YORUMLAR