LG G5, Mobil Dünya Kongresi'nin En İyi Telefonu Seçildi!

LG G5, Mobil Dünya Kongresi'nin En İyi Telefonu Seçildi!

Koreli dev teknoloji şirketi LG, Mobil Dünya Kongresinde tanıttığı yeni telefonuyla birlikte etkinliğin en çok konuşulan ismi oldu.

Bildiğiniz üzere LG, G5 isimli telefonunu 21 Şubat 2016 tarihinde tanıtmış ve büyük bir beğeniyle karşılaşmıştı. LG'nin hem etkinlik sahnesi hem de sahnede tanıttığı yeni telefonu günlerce konuşuldu. Koreli dev teknoloji şirketinin en önemli rakibi olan Samsung ise, LG'yi bu sefer geçemedi.

Mobil Dünya Kongresi boyunca birçok yeni ürünün tanıtımı yapıldı ve dünya üzerinden on binlerce insan da etkinlikte tanıtılan ürünleri ilk önce inceleme fırsatı buldu. Etkinlik bittiğinde ise tanıtılan cihazlar arasından bir ödül seremonisi yapıldı. 8 farklı kategoriden oluşan ödül listesinde LG, en önemli tahta tek başına oturma fırsatına kavuştu.

LG'nin G5 ismini taşıyan telefonu Mobil Dünya Kongresi'nin en iyi telefonu olarak seçildi. Çıkarılabilir bataryası ve başarılı teknik özellikleri ile bu ödülü hak eden LG G5'in bu sene en çok satanlar listesinde yer alması kaçınılmaz olacak gibi görünüyor.

İşte Meraklısı için LG G5 Hakkında Haberlerimiz:

LG G5 Tanıtımı Yapıldı, İşte Yeni Amiral Gemisinin Özellikleri

LG G5 Lansmanında Tanıtılan Diğer Ürünler

LG G5 Benchmark Sonuçlarında Samsung Galaxy S7'yi Devirdi!

YORUMLAR