LG G6 İçin Yeni İddialar: Suya Dayanıklılık ve Kablosuz Şarj

LG G6 İçin Yeni İddialar: Suya Dayanıklılık ve Kablosuz Şarj

LG G6 hakkında iddialar gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün Kore'de yayın yapan ETNews'in haberine göre, LG G5'te bulunan modüler özellikler azalacak ve bir sonraki amiral gemisi LG G6'da su yalıtım özelliği olacak. Böylelikle LG'nin uzun zamandır telefonlarında kullandığı çıkarılabilir pil özelliği tarihe karışacak.

ETNews, geçtiğimiz günlerde LG G6'nın modülerlikten yoksun olacağını ve su geçirmezlik özelliğini ön plana çıkaracağını öne sürdü. Yapılan haberde şirketin, rakibi Samsung'un telefonlarında kullanılan bantın haricinde, ucuz bir alternatif olan ve yapışkan kullanan bir su yalıtım yöntemi tercih edeceği belirtildi. Ayrıca LG Electronics'den bir yetkili, "Japonya'nın iklimi nemli ve yağışlı olduğundan su geçirmez telefonlara olan talep oldukça yüksek" dedi.

Bunların dışında Koreli teknoloji sitesi The Investor, LG G6'nın kablosuz şarj özelliğine sahip olacağını ve LG'nin henüz piyasaya çıkmaya hazır olmasa da bir mobil ödeme sistemi üzerinde çalıştığını iddia etti.

Size soralım, LG G6'ya su geçirmezlik özelliğinin gelmesi, çıkarılabilir pil devrini bitirirse iyi mi olur yoksa kötü mü olur? 

LG G6'da Olması Beklenen Özellikler

LG G6 Dedikoduları Gelmeye Başladı

YORUMLAR