LG G6+ Resmi Olarak Duyuruldu

LG G6+ Resmi Olarak Duyuruldu

LG, amiral gemisi G6'nın güncellenmiş halini ve G6+ modelini duyurdu. LG G6+'ın daha fazla depolama alanı, yeni renk seçenekleri ve kablosuz şarj ile piyasaya çıkacağı da açıklananlar arasındaydı.

Koreli telefon üreticisi için daha fazla G6 modeli sorun yaratmamış olacak ki bugün yapılan açıklama ile iki yeni model daha duyuruldu. LG G6+ ya da Plus olarak isimlendirilen model, G6'nın güçlendirilmiş hali olarak karşımıza çıkarken, sadece G6 olarak anılmaya devam edilen ancak Pro dense daha iyi olacak modelde ise bazı küçük değişiklikler yapıldığı söylendi.

LG G6+, 128GB'lık devasa depolama alanına sahip olacak. Sadece Amerika Birleşik Devletleri'ne gönderilen modellerde de olsa telefonun kablosuz şarj seçeneğinin de bulunacağı belirtirken, Quad DAC isimli çok beğenilen ses teknolojisinin de sadece Kore'deki modellerde bulunacağı açıklandı. Duyurulan diğer model LG G6 32GB ise bildiğiniz LG G6'nın yarısı kadar depolama alanı olan modeliydi. 

İki model de orijinal LG G6'nın sahip olmadığı renk seçenekleriyle piyasaya çıkacak. LG G6+, Optik Astro Siyah, Optik Terra Altın ve Optical Deniz Mavisi olmak üzere üç farklı yeni renk seçeneğine de sahip olacak. LG G6 32GB modeli ise Optik olmayan Terra Altın, Optik olmayan deniz mavisi ve mistik beyaz renk seçeneklerini barındıracak. 

Kısaca LG tarafından duyurulan yeni modeller, küçük bir kaç değişiklikten başka yeni bir donanımsal özellik de taşımıyorlar. Yeni renk seçenekleri ve ufak dokunuşlarla gelen modellerin fiyatları ise henüz bilinmiyor. 

LG G6, Yarın Sürpriz Hediyeleriyle Birlikte Geliyor

LG G6 Yarından İtibaren Tüm Dünyada Raflara Yerleşmeye Başlıyor

LG G6 Yeni Reklamını, Samsung Galaxy S8'in Tanıtım Gününe Denk Getirdi

YORUMLAR