LG KizON Bilek Bantları İle Çocuklar Kontrol Altında

LG KizON Bilek Bantları İle Çocuklar Kontrol Altında

Giyilebilir teknolojiye yeni bir bakış açısı getiren LG, KizON bilek bantlarıyla ebeveynlere çocuklarını kolayca takip edebilme olanağı sunuyor. Piyasaya yeni sürdüğü G Watch akıllı saatiyle bu hafta kendinden söz ettiren LG, giyilebilir akıllı cihaz modasını çocuklara da getirdi.

Özellikle okul öncesi ve ilköğretim seviyesindeki çocuklar için tasarlanan KizON, çocuğunun güvenliğinden emin olmak isteyen aileleri erken yaşta onlara cep telefonu almaktan kurtarıyor.GPS ve WiFi ile gerçek zamanlı konum bilgisi sağlayan akıllı bileklik sayesinde akıllı telefon ve tabletten çocuğun nerede olduğu takip edilebiliyor.
400mAh bataryasıyla 36 saate kadar kullanım süresine sahip KizON, ‘One Step Direct Call’ düğmesiyle çocuklarla kolay iletişim kurmayı sağlarken, günün belirli saatlerinde konum bilgisi gönderebiliyor ve önceden ayarlanmış hızlı aramalarla çocuklara ihtiyaç duyduklarında ailelerini arama kolaylığı sağlıyor. Şarj seviyesi yüzde 25'in altına düştüğünde aileye haber veren bileklik güvenliği şansa bırakmak istemeyenler için ideal bir çözüm.

İnatçı çocukların cihazı sevip takması için sevimli desenler taşıyan tasarıma sahip renkli KizON, markanın piyasaya sunduğu başarı ürünleriden biri olarak karşımıza çıkıyor. Fiyatı henüz belli olmayan cihazın Türkiye'de ne zaman satışa sunulacağı hakkında da bilgi yok.

LG G Watch Tüm Dünyada Satışa Sunuluyor

Sony'nin Selfie Telefonu Xperia C3 Bugün Çıkıyor

YORUMLAR