LG Optimus G Pro Samsung Galaxy S4'e Karşı Atakta

LG'nin piyasaya süreceği phablet Optimus G Pro'nun, Samsung Galaxy S4'ün pazar payını kapmak üzere erkenden piyasaya sunulacağı iddia ediliyor.

LG Optimus G Pro Samsung Galaxy S4'e Karşı Atakta

LG’nin pek çok teknoloji meraklısı tarafından beklenen Optimus G Pro adlı Phablet’i geçtiğimiz ay duyurulmuştu ve Samsung’un yarattığı yeni akımla tablet-telefon arasında oluşan yeni klasmana bir cihazında LG’den geleceği öğrenilmişti. Cihazın tüm özelliklerinin ise Mobil Dünya Kongresi’nde (Mobile World Congress) açıklanması bekleniyordu ve 5.5 inç ekran boyutu da beklenenler arasındaydı.

Ancak Talk Android’in bildirdiği sızıntılara göre LG, cihazı Şubat sonunda piyasaya sürerek herkes tarafından beklenen bir diğer telefon olan Samsung Galaxy S4’ün pazar payını kapmaya çalışacak. Optimus G Pro’nun full-HD ekrana ve Galaxy Note 2’den daha büyük bir bataryaya sahip olacağı biliniyor. 

Android akıllı telefonlar dünyasında Samsung’un oluşturduğu büyük tekelin hem LG Optimus G Pro hem de Sony Xperia Z tarafından kırılıp kırılamayacağını Galaxy S4 piyasaya sürüldüğünde görme imkanımız olacak.

Samsung Galaxy S4 dokunmadan kontrol edilecek

YORUMLAR