LG X Power Dev Batarya Kapasitesiyle Geliyor

LG X Power Dev  Batarya Kapasitesiyle Geliyor

LG G serisi telefonlar oldukça tutulan ve popüler seriler olarak biliniyorlar. Güney Koreli üretici LG şimdi X Power serisi ise dayanıklı ve uzun ömürlü telefonlar üreterek yeni bir akım yaratmaya çalışıyor.

Hemen lafı uzatmadan LG X Power serisinin en önemli özelliğine geçelim. LG X Power serisi tam 4.100 mAh batarya gücüne sahip orta sınıf yeni LG akıllı telefon ailesi olmaya aday. LG X serisini orta sınıf için 4 farklı model olarak raflara dizmeye hazırlanıyor. Bu modellerin adı; X Power, X Mach, X Style ve X Max olacak.

Ekran boyutları 5.3 inçten büyük olmayacak bu telefon ailesi için (ki X Max’ın boyutunun bu olacağı söyleniyor) bu kapasitede bir bataryanın o kasaya nasıl oturtulmuş olduğu henüz meçhul. Çünkü bildiğiniz gibi bu kapasitede batarya kullanan Samsung S7 ve HTC Mate 8’in gövdeleri daha hantal ve iriydi.

LG X Power Teknik Özellikleri

LG X Power 720p ekran çözünürlüğüne sahip. 13MP arka ve 8MP ön kamerayla geliyor. Cihaz 2GB of RAM ve 16GB dahili depolama kapasitesi sunacak. LG X Power MediaTek MT6735 yonga kullanacak ve hızlı şarj desteği verecek.

LG X Mach Teknik Özellikleri

LG X Mach ise 1.8GHz işlemcisiyle beraber QHD IPS LCD Quantum ekran kalitesi sunuyor. LG X cihazlar için henüz kesin bilgiler tam olarak açıklanmış değil. Bu bilgiler elimize ulaştıkça güncellemeye devam edeceğiz. 

LG X Serisine 4 Yeni Telefon Daha Ekleniyor

LG’den 2 Adet Orta Sınıf Telefon Daha Geliyor: LG X Cam ve X Screen

YORUMLAR