LG'nin Amiral Telefonu G3'ün Çift Sim Kartlı Modeli Üretilecek

LG'nin Amiral Telefonu G3'ün Çift Sim Kartlı Modeli Üretilecek

Teknoloji dünyasının popüler isimlerinden LG, performans konusunda iddialı telefonlarından G3 için güzel bir haber sızdırıldı. Amiral telefonunun çift sim kart desteklediği yeni modeli üretilecek.

LG'nin oldukça fazla ilgi gören telefonlarından G serisinin yeni üyesi olan G3 için çift sim kart destekli LG G3S modeli yayınlanacağı ortaya atıldı. Sızdırılan bu haberlerin başlıca kaynağı olan Evleaks tarafından paylaşılan bu iddia yalanlanacak tarzda durmuyor. Evleaks LG'nin G3S sürümüne ait olduğunu iddia ettiği bir telefonun resmini Twitter hesabında paylaştı. Henüz taslak olarak paylaşılan telefonun resmi fazla bir şey anlatmıyor. Bu resimden sonra teknoloji dünyasında G3S'e ait olduğu tahmin edilen teknik özellikler bile paylaşıldı. Eskisi gibi bu iddiaların yalan çıkmadığını, sızdırılma dünyası zamanla geliştiği için gerçekten doğru olarak tahmin edildiğini hatırlatalım. Bu yüzden LG'nin yeni modelinin özelliklerini habere yazmadan atlamamak gerekli.

5 inç ve 720 piksel HD bir ekranlı olması düşünülen yeni modelin, Snapdragon 400 1.2 gHz işlemciye de sahip olması bekleniyor. 2.400 mAh batarya ve 16 GB dahili depolama alanıyla orta seviyeli bir cihaz olacak gibi gözüküyor. Genellikle ilk olarak LG cihazlarında gördüğümüz Android'in Kitkat sürümü LG G3S'te de kullanılacak.

Mikro sim-normal sim veya normal sim-normal sim olarak mı tasarlanacak bu konu hakkında bir bilgi bulunmuyor ama mikro sim ve normal sim olacağı konusunda tahminlerimiz var. Cihaz üzerinde fonksiyonel tuşların sayısının 4'e çıkarılacağını resimden anlayabiliriz.

Sizce LG'nin yeni telefonu hakkında başka hangi gelişmeler yaşanacak?

Üniversite adayları bırakın telefonu falan. Sizin bakmanız gereken haber burada: Üniversite Seçimi Yapmadan Önce Yandex'e Bakın!

WhatsApp Ve Skype'a Her An Sansür Gelebilir!: Mesajlaşmaktan bir türlü vazgeçemeyenler için kötü bir haberimiz.

YORUMLAR