Lumia 650XL'nin Görüntüleri İnternete Sızdırıldı

Lumia 650XL'nin Görüntüleri İnternete Sızdırıldı

Microsoft'un uzun süredir beklenen telefonu Lumia 650'nın çıkmasına az bir süre kaldı. Bu arada telefonun üst modeli olan Lumia 650XL'nin görüntüleri internete sızdırıldı.

Microsoft'un düşük bütçeli telefonu olacak olan Lumia 650 şu sıralarda internette oldukça popüler. Bu telefon ile Lumia'nın kaderinin belirleneceği düşünülürken, öte yandan telefonun üst  modeli olan Lumia 650XL'nin görüntüleri olduğu iddia edilen bir resim internete sızdırıldı. Ortaya atılan iddialara göre şirket, Lumia 650'ye eşlik edecek olan Lumia 650 XL'yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu telefonda da Windows 10 işletim sistemi tercih edilecek.

Gelen sızıntılara göre, şirket bu telefonda da Lumia 650'de kullanılan Snapdragon 210 yonga setini tercih etmiş. 5.4 inç'lik 720P ekranı bulunan telefon, ekran boyutuyla şimdiden tartışma konusu olmuş durumda. Telefonun bilinen özellikleri şimdilik bununla sınırlı ancak diğer özellikler itibariyle de büyük oranda Lumia 650 ile benzerlik göstereceği söyleniyor. Bu durumda 650 ve 650XL arasındaki farkın ne olacağı ise büyük bir merak konusu. Ayrıca daha öncelerde gelen sızıntılarda Lumia 850'ye ait olacağı söylenen bir telefon ile Lumia 650XL'ye ait olduğu söylenen telefon arasındaki benzerlik gözlerden kaçmıyor.

Bu iddiaların ne kadar doğru olduğu bilinmez ancak, Lumia cihazların tekrardan şahlanması için Microsoft'un bir hamle yapması şart. Bakalım Microsoft bu hamleyi hangi cihazla yapacak. Takipte kalın.

Microsoft Lumia 850'nin Canlı Fotoğrafları Sızdırıldı

Microsoft Lumia 650'nin Gerçek Fotoğrafı Paylaşıldı

YORUMLAR