Lumia Creative Studio Güncellemesi Kırmızı Göz Düzeltme Seçeneğini Geri Getirdi

Lumia Creative Studio Güncellemesi Kırmızı Göz Düzeltme Seçeneğini Geri Getirdi

Microsoft, fotoğrafçıların ilgisini çeken Lumia Creative Studio isimli uygulamasını güncelledi. Fotoğraflarınızı ve resimlerinizi düzenlemeye yarayan bu araç Windows Phone için türünde bulunan en iyi uygulamalardan birisi. Yeni güncelleme ile birlikte eskiden olan ama sonradan kaldırılan kırmızı göz düzeltme özelliği tekrar Lumia Creative Studio'ya geri döndü. 6.5.10.4 güncellemesinin yenilikleri bu özellikten ibaret olmakla kalmıyor ve bir kaç seçenek daha kullanımınıza sunuluyor.

Kırmızı göz düzeltme özelliğinin özellikle kapalı ortamlarda yapılan çekimlerde ne ölçüde işinize yaradığını belirtmeye gerek yoktur. Bununla kalmayan uygulama Opal ve Deniz Kabuğu isimli filtreleri geri getiriyor. Lumia Creative Studio 5.5'te bu özelliklerin tümü mevcutken sonraki güncellemelerde bunların ortadan kalkması birçok kullanıcıyı şaşırtmıştı. Eski sevilen özelliklerin tümü yeniden yapılandırılmaya çalışılıyor.

Fotoğraf düzenleme uygulaması yeni seçenekleri de kendinde getiriyor. Güncelleme ile birlikte dikkat çeken bir özellik, filtre ayarı yaptıktan sonra basılı tuttuğunuz ekranda orjinal hali görebilmeniz. Böylece hazırlamış olduğunuz filtrenin kalitesini hızlı bir kıyaslama ile ölçümlendirebiliyorsunuz. Renk katmanlarında yaşanan uygulama içi hatalar rapor ediliyordu ve 6.5.10.4 güncellemesiyle bu sorun da ortadan kalktı. Microsoft'un yerel bir uygulaması olan Lumia Creative Studio'yu daha önce denemediyseniz aşağıdaki bağlantı butonundan uygulamaya ulaşmanız mümkün.

Windows Phone'un Amiral Gemisi Windows 10'un Çıkışından Sonra Gelecek

YORUMLAR