Elektrikli Scooter Girişimi Martı, 25 Milyon Dolar Yatırım Aldı!

Oldukça popüler olan elektrikli scooter kiralama girişimi Mart, 25 milyon dolar yatırım aldığını açıkladı.

marti-25-milyon-dolar-yatirim

Elektrikli scooter girişimi Martı yeni bir yatırım aldı. Martı'ya 25 milyon dolar yatırım yapıldığı açıklandı. Detaylar haberimizde.

Martı, 25 Milyon Dolar Yatırım Aldı

25 milyon dolar yatırımın kimler tarafından yapıldığı açıklanmadı. Martı tarafından yapılan açıklamada şu cümlelere yer verildi:

"Kurulduğumuz 2018 yılından bu yana aldığımız yerli ve yabancı yatırımlara ek olarak; 2020 yılı içerisinde tamamladığımız tur ile 25 milyon dolar daha yatırım aldığımızı büyük bir şevk ile paylaşmak isteriz.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının milli teknoloji hamlesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının mikromobilite’ye gösterdiği destek, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının ulaşım alanındaki dijital gelecek vizyonunu feyz alarak, Türkiye’nin alanımızdaki en büyük ölçekli yatırım turlarını yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bir Turcorn olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Endonezya’nın Gojek’i, Çin’in Didi’si gibi Türkiye’nin teknoloji devi: Martı olmak en büyük hedefimiz. Ülkemizde mobilite sektörünü kalkındırmak, vatandaşlarımıza konforlu ve çevreye duyarlı çözümler sunmak, yurtdışına örnek olmak ve önümüzdeki 3 yıla kadar milyarlarca dolar değer yaratmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu noktada bize destek olan tüm büyükşehirlerimize minnetlerimizi sunuyoruz.

Global teknoloji dünyasında ülkemizi onurla temsil ettiğimiz bu yolda, 1000’e yakın çalışanımız ile bizi pandemiye rağmen yalnız bırakmayan 3 milyon kullanıcımıza hep en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz."

Hemen aşağıda yer alan bağlantıdan Martı'yı cihazınıza indirebilirsiniz. Sizler Martı hakkında neler düşünüyorsunuz? Hemen aşağıda yer alan yorumlar bölümünden görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın! En yeni ve en güncel haberlere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR