MeetUp'a Mesajlaşma Desteği Çok Yakında Geliyor

MeetUp'a Mesajlaşma Desteği Çok Yakında Geliyor

MeetUp her ne kadar ülkemizde çok fazla bilinmese de yavaş yavaş tanınmaya başlayan uygulamalar arasında yer alıyor ve bu nedenle geçtiğimiz haftanın uygulamalarından bahsettiğimiz videomuzda MeetUp'ı tüm takipçilerimize önermiştik. İlk olarak bir web servisi olarak yayın hayatına başlayan MeetUp, insanların mobil cihazlara geçiş yapmasıyla birlikte mobil sürümünü de piyasaya sürmüştü ancak bu sürümde iletişim olanaklarının biraz kısıtlı olması nedeniyle kullanıcılardan kötü geri dönümler alınabiliyordu.

Şirket yetkililerinin gerçekleştirdikleri resmi açıklamaya göre bir kaç gün içerisinde mesajlaşma özelliği MeetUp'ın yeni sürümünde yer alacak ve böylece diğer kullanıcılarla iletişim kurmak daha da kolay hale gelecek.

Zira şimdiye de herhangi bir etkinlikte bir araya gelmek istediğiniz arkadaşlarınızla mesajlaşma imkanı bulunmuyordu ve bu nedenle etkinlikler altına yorum atmak, telefon numarası yazmak gibi yöntemleri tercih etmek zorunda kalıyordunuz.

Fakat mesajlaşma aracının çok gelişmiş olmayacağı da belirtiliyor ve sadece mesaj gönderimine olanak sağlayacak olması bazı kullanıcıları rahatsız edebilir. Fotoğraflar, videolar, sesler, emoticonlar göndermek isteyen kullanıcılar maalesef gelecek sürümleri beklemek zorundalar.

MeetUp'ı denemek ve hem arkadaşlarınızla daha kolay buluşmak, hem daha hızlı organizasyonlar yapabilmek hem de çevrenizde olan biten partileri, toplantıları ve diğer etkinlikleri hızlı bir şekilde takip edebilmek için MeetUp'ı aşağıdaki bağlantıları kullanarak mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Advanced SystemCare 8 Yayınlandı

YORUMLAR