Meizu, 2016 MX ve M Serisi Yeni Telefonlarıyla Sınırları Zorlayacak

Meizu, 2016 MX ve M Serisi Yeni Telefonlarıyla Sınırları Zorlayacak

Dünyanın en hızlı büyüyen akıllı telefon üreticilerinden Meizu’nun şu sıralar üst segmente hitap eden yeni telefonlarını piyasaya sürme çalışmaları içerisinde olduğu konuşuluyor. Hatta üreticinin yeni logosunu içeren cihazların çok net görüntüleri paylaşıldı.

Ağustos ayının son haftası ülkemizde M2 Note akıllı telefon modelini satışa sunan Çinli üretici Meizu, söylentilere göre 2016’nın ikinci çeyreğinde birden fazla amiral gemisi modelle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Donanım olarak hali hazırdaki M serilerinden çok daha güçlü olacağı söylenen cihazın ismini tahmin etmek güç ve sadece Exynos 7420 işlemciyle gelebileceği söyleniyor. İşlemcinin Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus modellerinde kullanılan işlemci olduğunu hatırlatalım. Tasarım olarak ta cihazın çift taraflı cam tasarım ve metal çerçeveye sahip olacağı konuşuluyor.

Meizu MX5 ve M2 Note modellerinden sonra hem tasarım, hem özellik, hem de fiyat olarak daha üst bir cihaz olacağını şimdiden gösteren yeni M serisi cihazların fiyatının (tabii ki yurt dışı) 484 dolar civarında olacağı tahmin ediliyor. Eğer üreticinin cihazlarıyla ilgileniyorsanız, Meizu Türkiye Facebook sayfasını ve Meizu cihazlarını Türkiye’ye getiren DG Elektronik’in sayfasını takip etmenizi öneririz.

Meizu’nun Yeni Logosu:

Meiuzu’nun Üst Seviye Yeni Akıllı Telefonları:

Meizu M2 Note Türkiye'de

YORUMLAR