Microsoft Hyperlapse Artık Eski Model Windows Phone'ları da Destekliyor

Microsoft Hyperlapse Artık Eski Model Windows Phone'ları da Destekliyor

Microsoft Hyperlapse uygulaması artık Beta aşamasında değil ve eski Windows Phone’larla da uyumlu olarak çalışmaya başladı. Üstelik bu telefonlara yeni özellikler de kazandırdı.

Hyperlapse Windows Phone Sürümü Beta Aşamasına Ulaştı haberimizin üzerinden bayağı zaman geçti. Daha önce de haberlerimizde yer verdiğimiz gibi Microsoft Hyperlapse, görüntüleri ve hareketleri yumuşatarak sabitleştiren bir uygulama. Akıllı telefonların jiroskop özelliklerinden yararlanıyor ve sarsılma oranını azaltabiliyor.

Microsoft Hyperlapse artık sadece Windows 8.1 işletim sistemine sahip telefonlarda değil, 8.0 kullanana telefonlarda da çalışacak. Yani Lumia 920 ve Lumia 1020 telefonlarda da bu uygulamayı kullanmak artık mümkün olabilecek. Microsoft Hyperlapse’i kullanmak için Windows 8.0 kulanan 512MB RAM’e sahip bir Windows Phone sahibi olmak yeterli olacak.

Microsoft Hyperlapse Windows Phone’larda video kayıt süresini de uzattı. Böylelikle kullanıcılar daha uzun süreli videolar çekerek sosyal medyada kolayca paylaşabilecekler.

Microsoft Hyperlapse Uygulaması Artık Beta Değil

Microsoft Hyperlapse Uygulaması Kapsama Alanını Genişletti

YORUMLAR