Microsoft Surface Phone 2017 Nisan’ında Geliyor

Microsoft Surface Phone 2017 Nisan’ında Geliyor

Microsoft 2017’de 3 farklı Surface Mobile telefonla piyasada kendine bir yer edinmeyi yeniden deneyecek.

Windows Central web sitesinin verdiği bilgilere göre Microsoft’un 2017 yılı için duyuracağı 3 akıllı telefon var. Bu cihazlar Microsoft Surface Phone marka ve logosu altında piyasaya çıkacaklar. Bu telefonlarla ilgili olarak yeni bir bilgi daha sızdı. Kavram ve tasarım olarak Surface tablet modellerinin yapabileceği her şeyi yapabilecek olan Microsoft Surface Phone’lar, 2017 Nisanında tanıtılacaklar.

Microsoft’un 3 farklı Surface Phone çıkarmasının sebebinin tüketiciyi segmentlere ayırmak olduğu düşünülüyor. Tüketici, kurumsal profesyonel ve pro-kullanıcı olarak hedeflenen kitleler için farklı servisler sunabilen telefonlar üretilecek.

Diğer yandan Microsoft'un Windows 10 mobil sitesinde beliren yeni Qualcomm Snapdragon 830 işlemci Microsoft Surface Phone’lar için güçlü bir aday. Microsoft, yeni Snapdragon 830 işlemcisini Surface Phone’lar ile birlikte piyasaya çıkarırsa, Samsung ve Apple ile iyi bir rekabete girebileceği de konuşuluyor.

Microsoft Surface Phone’lar Temmuz ayında yapılacak olan Windows 10 Redstone güncellemesinde PC’lere geleçek tüm yenilikleri bünyesinde barındırıyor olacak.

Windows Phone'lar Yerini Surface Phone'lara Bırakıyor

Microsoft Surface Phone, Qualcomm Snapdragon 830 Üzerinde Çalışabilir

YORUMLAR