Mobil Haber Uygulaması iHurriyet Güncellendi

Mobil Haber Uygulaması iHurriyet Güncellendi

Türkiye'nin sosyal medya haberciliğinde öncü internet sitesi Hürriyet, kendini geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyor. Hürriyet sadece internet üzerinden değil mobil cihazlar üzerinde de yayın yapıyor. Hürriyet sosyal haber öncülüğünün öncüsü olan mobil uygulamalarını daha güzel bir hale getirmek için güncelledi.

Hürriyetin mobil uygulaması istediğiniz her yerden habere ve diğer bilgilere ulaşmanız için özenle tasarlanmış. Yeni güncellemeden sonra oldukça kullanışlı hale getirilen iHurriyet, artık tüm kalitesiyle kullanıcılarına hizmet verecek. iHurriyet öncelikli olarak iOS işletim sistemi için güncellendi ve kısa sürede oldukça büyük bir beğeni topladı.

Uygulama Apple Store'da ücretsiz olarak bulunuyor ve oldukça renkli bir tasarıma sahip. Sisteminizi hiç yormayacak şekilde uygulamaya entegre edilen içerikler, kendi hesabınıza giriş yapmanıza da imkan tanıyor. Türkiye ve dünya gündeminden Hürriyet'e her gün onlarca haber girildiği için uygulamaya ilk giriş yaptığınızda kategori seçmeniz gerekiyor. Bu kategori görmek istediğiniz haberleri karşınıza çıkarırken diğer haberleri gizliyor. Seçtiğiniz kategoriye göre karşınıza gelen haberleri okumak ise oldukça zevkli. Girdiğiniz habere yapılan yorumlar ve haberin paylaşılma sayısı gibi birçok ayrıntıyı da bu uygulama sayesinde görmeniz mümkün.

Sadece haber okumak istemeyenler için de iHurriyet’te farklı yazarlardan her gün değişen çeşitli köşe yazıları yayınlıyor. Bu yazılar ile hem gündemi öğrenebilir hem de kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu arada sürekli uygulamadan çıkıp tekrar girmek istemeyenler için haberler otomatik olarak yenileniyor. Yani iHurriyet'i açık bırakıp gitseniz dahi geldiğinizde en sıcak haberi karşınızda görebiliyorsunuz.

iHurriyet'in Android işletim sistemi için çok yakında güncelleneceği söyleniyor. Uygulamanın güncellenip güncellenmediğini sitemizden öğrenebilir ve yeni güncellenen iOS sürümünü aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Microsoft, Windows Phone İçin Facebook Beta Uygulamasını Güncelledi

YORUMLAR