Motorola Moto G6 Özellikleri Belli Oldu

Lenovo'ya satıldıktan sonra hızla yükselişe geçen ve Android pazarında yarış içerisine giren Motorola, yeni cihazı Moto G6'yı 19 Nisan'da tanıtacağını duyurmuştu. Bugün ise Moto G6 özellikleri sızdırıldı.

Amazon'un Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada merkezlerinde ortaya çıkan Moto G6, Roland Quant tarafından sızdırıldı. Telefona dair net bir görsel bulunmamasına rağmen sızdırılan bilgilerin doğru olduğu ön görülenler arasında yer aldı. Bir önceki Moto G gibi orta segmente hitap edecek olan Moto G6'nın, 18:9 (çerçevesiz ekran) en boy oranına sahip 5.7 inçlik bir Max Vision ekran paneliyle geleceği söylendi. Ayrıca cihazda parmak izi ve çift arka kamera olacağı ifade edildi.

Sekiz çekirdekli Snapdragon 450 yonga setinden gücünü alacağı söylenen Moto G6'da 3000 mAh batarya bulunacak. Çift arka kamerayla kullanıcıları tatmin edeceği düşünülen cihazın TurboPower hızlı şarj seçeneğini barındıracağı belirtiliyor. Ayrıca arka kapağın cam ile kaplı olacağını da belirtmek gerekiyor.

Moto G6 Tanıtım Tarihi ve Fiyatı

19 Nisan'da Brezilya'da sunulacak olan Moto G6, aynı zamanda G6 Play ve G6 Plus ile birlikte gelecek. Fiyat konusunda da henüz net bilgi bulunmuyorken cihazın 240 dolar ile geleceği söylenen iddialar arasında yer alıyor. 

Peki ya siz Moto G6'nın bu özelliklerini nasıl buldunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşın.

YORUMLAR