Motorola Moto Z2 Böyle mi Olacak?

Motorola Moto Z2 Böyle mi Olacak?

Motorola’nın önümüzdeki günlerde tanıtacağı tahmin edilen yeni telefonu Moto Z2, net şekilde sızdırıldı. Görseller, Moto Z serinin yeni üyesini her açıdan bizlere gösteriyor.

Moto Z2 Tasarımı:

Geçtiğimiz yaz aylarında Moto Z2 Force ile birlikte tanıtılan Moto Z’den sonra gelmesi beklenen Moto Z2’nin tasarımını yansıtan görseller internete sızdırıldı. SlashLeaks tarafından paylaşılan görsellerde dikkat çeken en önemli detay; çift kameranın yeni tasarımı. Arka orta noktaya yerleştirilen çift kameranın oldukça büyük gözükmesi bir yana port kısmında yeni nesil USB bağlantı noktası USB Type-C göze çarpıyor. Yuvarlatılmış hatlara sahip telefonun 3.5mm kulaklık girişine de sahip olmayacağını da atlamamak gerek. Çoğu kullanıcı için hala bir ihtiyaç olan kulaklık girişine ne yazık ki yer verilmemiş.

Moto Z2 Teknik Özellikleri:

Moto Z2’nin teknik detaylarına ilişkin pek bilgi yok. Tahminler; Qualcomm’un Snapdragon 835 platformu, 4GB bellek, 5.5 inç Quad HD ShatterShield ekran ile gelebileceği yönünde. Telefonun ne zaman tanıtılacağı da merak konusu. 8 Haziran veya daha önceki bir tarihte Motorola’nın yeni telefonunu görebiliriz. O zaman detaylı olarak sizlerle paylaşacağız.

Bütçe Dostu Motorola Moto C ve Moto C Plus Duyuruldu

YORUMLAR