Motorola X4'ün Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Motorola X4'ün Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Motorola’nın Moto X serisine devam edip etmeyeceği yönündeki tartışmalar bir süredir gündemi meşgul ederken, Moto X serisinin yeni üyesi sızdırılan tanıtım videosu ile varlığını ispatladı. Motorola Moto X4 adını taşıyacağı belirtilen modelin tanıtım videosu sayesinde teknik özellikleri de gün yüzüne çıkmış oldu.

Geçen yıl Motorola Moto Z serisini piyasaya sürdüğünde kamuoyu artık şirketin Moto X serisine devam etmeyeceğini düşündü. Ancak Moto Z serisine rağmen Moto X’ten vazgeçilmeyeceği anlaşıldı. Moto X serisinin 2017 modeli bu yıl raflarda yerini alacak gibi duruyor.

Sızıntı haberlerin güvenilir kaynağı Evan Blass’ın Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Moto X serisinin son modelinin Moto X4 adıyla anılacağı öne sürüldü. Moto X4’ün resmi logosu olduğu iddia edilen görselin yanı sıra telefonun teknik özellikleri de netleşti.

Sızdırılan tanıtım videosuna göre 3D camlı 5.5 inç bir ekrana sahip olacak olan Moto X4, IP68 sertifikası dahilinde suya ve toza karşı da dirençli olacak. Snapdragon 660 işlemci setinin yanında 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip olan Moto X4’ün batarya kapasitesi ise 3800 mAh olacak. Motorola Moto X4’ün kamera özellikleri ise gizliliğini koruyor.

Motorola Mobil Akıllı Telefonları Tam 44 Yıldır Bizimle

Moto C ve C Plus Beklenen Daha Ucuz Olabilir

YORUMLAR