Mount & Blade'in Yapımcılarından Yeni Oyun Caribbean

Mount & Blade'in Yapımcılarından Yeni Oyun Caribbean

Mount & Blade’in yapımcıları boş durmuyor yeni bir oyun için kollarını sıvayan ekip yeni oyunu olacak olan Caribbean için çalışmalara zaman kaybetmeden başladı bile. Türk oyuncuları tarafından beğenilen ve tamamen Türk yapımı olan Mount & Blade’in çıkan her oyunu beğeni topluyor. Geçtiğimiz yıllarda piyasaya sundukları Mount & Blade: With Fire and Sword oyunu ile aksiyon RPG severleri memnun bırakan Snowbird Games yeni oyunu Caribbean ile aynı başarıyı sağlamak istiyor.

Snowbird Games’in bu projede ki en büyük yardımcısı ise Türk oyun yapımcısı Tale Words olacak. Mount & Blade: With Fire and Sword oyununda iyi bir işbirliği sağlayan yapımcılar Caribbean’de de beraber çalışmalarına devam edecek.

Oyundan aktarılan bilgilere göre Caribbean adından anlaşılacağı gibi bir korsan oyunu, oyun bizleri 17. Yüzyılın karayiplerine götürecek. Oyunda bir korsanı canlandıracağız aksiyon – RPG türündeki oyunun en dikkat çeken özelliği ise büyük bir açık dünyaya sahip olacak olması. Kontrollü ve aksiyon dolu deniz savaşları, hem kendinizi hemde ekibinizi geliştirebileceğiniz ayrıntılı geliştirme seçenekleri, kale ve liman kuşatma imkanı, gelişmiş saldırı seçenekleri, çeşitli multiplayer modları gibi özellikleri bulunan yapımın 2012’nin sonlarına doğru çıkış yapması bekleniyor.

YORUMLAR