Need for Speed: Most Wanted'ın Wii U Versiyonuna Ait İlk Bilgiler

Need for Speed: Most Wanted'ın Wii U Versiyonuna Ait İlk Bilgiler

EA Games’in ellerinden çıkan ve şimdiye kadar yapılan en iyi Need for Speed oyunu olarak lanse edilen Need for Speed: Most Wanted bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda piyasaya sunuldu. PC, Playstation 3, Xbox 360, Android ve iOS cihazlar için çıkışını gerçekleştiren Need for Speed: Most Wanted çıktığı her platformda ayrı bir beğeni kazandı.

Criterion Games tarafından geliştirilen Need for Speed: Most Wanted’ın yeni bir sürümü yeni bir platform için çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Nintendo’nun başarılı yeni nesil oyun konsolu Wii U için çıkış yapacak olan Need for Speed: Most Wanted’ın Wii U versiyonuna ait ilk bilgiler kullanıcılar ile paylaşıldı.

EA Japan tarafından yapılan açıklamalara göre Need for Speed: Most Wanted’ın Wii U sürümünde, konsolun tablet kontrolcüsüne büyük ölçüde iş düşecek. Aktif olarak kullanacağımız tablet kontrolcüsü ile oyunun her şeyini kontrol edeceğiz. Kısacası oyunu tamamen tablet üzerinden oynayacağız. Oyunu diler TV üzerinden dilerseniz tablet üzerinden oynayabileceksiniz.

Need for Speed: Most Wanted’ın Wii U sürümüne dair yapılan ilk açıklamalar bu şekilde oldu, bunun dışında bir bilgi veya çıkış tarihi henüz bilinmiyor.

Nokia Lumia 920 2012 Yılında 12 Ödül Kazandı

YORUMLAR