Netflix'e Uzun Süredir Beklenen Yeni Özellik Geldi

Netflix'e Uzun Süredir Beklenen Yeni Özellik Geldi

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan Netflix'e yepyeni bir özellik geldi. Geçtiğimiz günlerde Android cihazlarda AV1 formatına geçiş yapan Netflix, yeni özelliği ile kullanıcıların kalbini kazanacak.

Netflix'e Otomatik Oynatmaları Kapatma Özelliği Geldi

Netflix, dizi ve filmlerin fragmanlarını otomatik olarak oynatmakta ve kullanıcıları rahatsız etmekte. Kullanıcıların uzun süredir şikayet ettiği otomatik oynatılan videolar nihayet kapatılabilecek. Netflix otomatik oynatılan videoları devre dışı bırakabileceğini açıkladı. Yeni özelliği kullanabilmeniz oldukça basit.

Profil ayarlarınızadan otomatik oynatma kontrolleri seçeneğine gelin. Ardından otomatik oynatma seçeneğini devre dışı bırakın. Tüm yapmanız gerekenler bu kadar. Netflix dizi ve filmlerin fragmanlarını otomatik olarak oynatmayacak.

Netflix tarafından yapılan açıklamalarda kullanıcıların geri bildirimlerinin önemli olduğu ve geri bildirimlere göre çeşitli ayarların yapıldığı söylendi. Otomatik oynatmayı kapatma özelliği şu anda tüm Netflix kullanıcılarının kullanımına sunuldu. Sizler Netflix'in yaptığı değişiklik hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünden görüşlerinizi aktarabilir ve hemen aşağıda yer alan bağlantıdan da Netflix'i cihazınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR