Netflix'in Yeni Filmi IO İçin Yeni Fragman

netflix io

Netflix üzerinden yayınlanacak olan en yeni bilim kurgu filmlerden IO için yeni bir video daha yayınlandı. Yayınlanan fragmanda IO evrenine dair önemli detaylara yer verildi.

Film ve dizi yayıncılığı konusunda rüştünü çok önce ispat eden Netflix, yayınladığı küçük ya da büyük bütçeli filmlerle abonelerini mutlu etmeye devam ediyor. Bugün itibarıyla izleyenlerle buluşturulan son fragmandaysa yakın zaman sonra yayına girecek olan IO filmine dair detaylar verildi. 

Dünyanın insanlar için yaşanmaz hale gelmesinin ardından, insanoğlunun Jüpiter'in uydusu Io’ya taşınmasından sonrasını anlatan filmde, Margaret Qualley tarafından canlandırılan Sam Walden karakterinin Dünya’da kalarak, artık tamamen zehirlenmiş atmosferde hayatta kalan insanları bulma denemelerini göreceğiz. Fragmanda filmin hikayesinin Anthony Mackie tarafından hayat verilen Micah karakterinin görünmesiyle değiştiği fark edilirken, Io boyunca Sam Walden ve Micah’ın Dünya’dan kalkan son uzay gemisine yetişmek üzere giriştikleri maceraya tanıklık edeceğiz. 

House of Time’dan tanıtığımız Jonathan Helpert tarafından yönetmenliği üstlenilen IO, 18 Ocak tarihi itibarıyla Netflix’teki yerini alacak.