Nokia D1C Akıllı Telefon Görüntüleri, Özellikleri ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Nokia D1C Akıllı Telefon Görüntüleri, Özellikleri ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Nokia’nın 2017 için bir akıllı telefon projesi olduğu uzun süredir konuşuluyor. MWC 2017’de boy gösterileceği düşünülen Nokia D1C görüntüleri internete sızdırıldı.

Nokia D1C’nin sekiz çekirdekli 1.4GHz işlemci ve Adreno 505 GPU içeren Snapdragon 430 yonga seti kullanacağı söyleniyordu. Hatta bu cihazla ilgili test sonuçları da internete daha önce sızdırılmıştı.

Bu bilgilerin arkasından Nokia’nın CEO’su Rajeev Suri, MWC 2017 için Nokia sevdalarını hala yüreğinde taşıyanlara bir müjde vermiş ve bu etkinlikte Nokia adına bir konferansa katılacağını ve Nokia’nın gelecek planları ve ürünleri hakkında konuşacağını da söylemişti. Tüm bu gelişmelerin ardından Nokia D1C’nin olduğu iddia edilen cihazın görüntüleri de internete sızdırıldı. Nokia’nın bu ürünü 2017 yazı gibi piyasaya süreceği de gelen dedikodular arasında. Sızdırılan resimlere göre oldukça geniş olan Nokia D1C aslında bir telefon değil phablet de olabilir.

Nokia D1C Teknik özellikleri

Gelen bilgiler cihazın özelliklerinin aşağıdaki gibi olacağını fısıldarken, akıllı telefonun Android 7.0 Nougat işletim sistemi taşıyacağı da konuşuluyor.

- Qualcomm Snapdragon 430

- Adreno 505 GPU

-3GB RAM

-32GB dahili bellek

-13MP Arka, 8MP ön kamera

Android ile Çalışan Nokia D1C Test Sitelerinde Göründü

Nokia'nın Android Telefonu C1 Gümbür Gümbür Geliyor

YORUMLAR