Nokia Lumia 1520 22 Ekim'de Duyurulabilir

Nokia Lumia 1520 22 Ekim'de Duyurulabilir

Nokia, yeni ve büyük bir duyuruyu yapmasının muhtemel olduğu özel bir etkinliği özel görsellerle duyurdu. Görselde tarih olarak 22 Ekim veriliyor ve etkinlik içeriğiyle ilgili hashtaglar yer alıyor. Etkinlikte büyük ihtimalle Nokia'nın tablet ve telefon melezi phableti Lumia 1520'nin tanıtılması bekleniyor.

Etkinliğin nerede düzenleneceği hakkında bilgi verilmezken görsele bakıldığında bu mekanın Dubai gibi Orta Doğu çöllerinin yer aldığı bir mekan olduğu tahmin edilebilir.

Nokia Lumia 1520'nin etkinlikte tanıtılmasının yüksek bir ihtimale sahip olmasının nedeni Nokia'nın en büyük rakiplerinden olan Samsung'un geçtiğimiz haftalarda phablet sektöründeki en iddialı aktörlerden olan Galaxy Note 3'ü tanıtması olarak gösterilerbilir. Ayrıca bu sektörün Android cihazların egemenliğinde olması Windows Phone 8 işletim sistemine sahip Lumia 1520 gibi bir cihazın bu alanda başarılı olmasını sağlayabilir.

Teknoloji çevrelerinde daha önceden yayılan söylentiler de bu duyurunun Lumia 1520'ye ait olabileceğine işaret ediyor. Çünkü bu amaçla yapılabilecek bir basın konferansı daha önceden ertelenmişti. Bunun nedeni olarak phabletin çıkış tarinin Microsoft ve Nokia tarafından önümüzdeki aya ertelenmiş olmasıydı.

Etkinlikte zayıf bir ihtimal olsa da Lumia 1520 yerine Nokia Lumia 1020'nin Orta Doğu'da piyasaya girmesi duyurulabilir.

Yeni ASUS PadFone Infinity Tanıtıldı

YORUMLAR