Nokia Lumia'ların Yeni Tasarımı Ortaya Çıktı

Nokia Lumia'ların Yeni Tasarımı Ortaya Çıktı

Microsoft aylar önce Nokia'ı satın alıp yeni bir üretim şeması oluşturmuştu. Yeni üretilen telefonların üreticisi Nokia by Microsoft olarak yazılacaktı. İşte bu anlaşmadan sonra değiştirilerek karşımıza çıkması beklenen Lumia'nın ilki ortaya çıktı.

Nokia Lumia'lar Windows Phone'un vazgeçilmez telefon modeli. Bu yüzden Microsoft bu modele önem veriyor Nokia'ya üretmesi için destek çıkıyor. Lumia'nın yeni modelinin ismi henüz belli değil fakat tasarım olarak bazı resimler paylaşıldı. Paylaşılan bu resimlere baktığımız zaman Nokia X'i andıran fakat diğer Nokia Lumia'lara oranlara oldukça gelişmiş bir tasarım görüyoruz.

Karl Jayson Panase tarafından tasarlanan bu telefonlar Microsoft'un geliştirmekte olduğu Windows Phone 8.1 işletim sistemiyle karşımıza çıkacak. Bu yeni Nokia bu Microsoft telefonlarının bu yılın Eylül ayında tanıtılması bekleniyor. Fakat nasıl bir cihaz olacağı ve fiyatının ne olacağı konusunda hiç bir bilgi bulunmuyor. Fakat bu tasarıma sahip olacak ilk telefonlar Lumia 830 veya 730 olabilir. Çünkü bu iki telefonun farklı tasarımlarda gelmesi bekleniyor.

Nokia Lumia 920 İçin WP 8.1 Güncellemesi Yapıldı

Microsoft Yönetiminden Ayrılan Steve Ballmer Yeni Projelere Odaklanacak

YORUMLAR