Nokia Z Launcher Muhteşem Özelliklerle Güncellendi

Nokia Z Launcher Muhteşem Özelliklerle Güncellendi

Nokia Z Launcher, Android üzerinde son derece kolaylık getiren bir ön yükleyici uygulaması. Z Launcher yeni sürümünü hemen indirin sade tasarımını ve özelliklerini seveceksiniz.

Finlandiyalı Nokia, Android üzerindeki ön yükleyici uygulaması Zlauncher‘ın 1.1.24 sürümünü yayınladı. Z Launcher Android kullanıcılara telefonlarını daha da sevdirecek özelliklerle güncellenmiş. İlk olarak Amerika, Avrupa Birliği ve Hindistan’da Google Play Store’dan indirilebilecek şekilde kullanıma sunulan Zlauncher’a artık Türkiye’den de ulaşmak mümkün.

Z Launcher ana sayfası çok fazla uygulamaya izin vermiyor, daha çok bildirimler için bu sayfayı kullanıyor, bu yüzden az sayıda uygulama kullananlar ya da sakin bir anasayfa tercih edenler Zlauncher’ı daha fazla tercih edebilirler.

Nokia ise Z Launcher’ı sürekli güncel tutmaya karar vermiş görünüyor. Şirket yükleyici uygulamasını aralıklarla güncelleyerek yeni özellikler katacağını da resmi Z Launcher web sayfasında açıklamış. Z Launcher’ın Android yükleyici uygulamaları arasında sağlam rekabet yaşayacağı birçok uygulama var. 10 milyondan fazla indirilen Halo ise bunların başında geliyor. 

YORUMLAR