OnePlus 3'ün Özellikleri Sızdırıldı

OnePlus 3'ün Özellikleri Sızdırıldı

Mobil dünyanın merakla beklenen telefonlarından birisi olan OnePlus 3 hakkında somut bilgiler yayılmaya başladı. OnePlus 3 sahip olduğu özellikler ile amiral gemilerine kafa tutacak gibi görünüyor.

Android dünyasından internete yaptığı sızıntılar ile ünlü olan Evan Blass, bu sefer OnePlus 3 hakkında önemli özellikleri takipçileriyle paylaştı. OnePlus'ın yeni telefonu ile ilgili yapılan paylaşımda telefonun teknik özelliklerine dair ipucları veren Blass, telefonun güçlü özelliklere sahip olacağını da ortaya koymuş oldu. Şu sıralar telefonlarını hızla piyasaya süren Çin'li telefon üreticileri arasında ön plana çıkan OnePlus, yeni telefonuyla kullanıcılarını da mutlu edecek. Ayrıca yapılan sızıntıda telefonun yeni işletim sistemi Android N ile geleceği de müjdelendi.

5.5 inç'lik Full HD bir ekrana sahip olacağıı söylenen OnePlus 3, gücünü Qualcomm'un Snapdragon 820 yonga setinden alacak. 1080p'lik bir ekran çözünürlüğüne sahip olan OnePlus 3, ekran teknolojisiyle rakiplerine de kafa tutacak. Öte yandan 16 MP arka kameraya sahip olacak telefon, 64 GB depolama alanı ve NFC özelliklerine de sahip. Telefona dair ekran görüntüsü ile iddiasını destekleyen Blass, telefonun yeni işletim sistemi Android N ile birlikte geleceğini de ortaya koydu. Öte yandan henüz tanıtım tarihi kesinlik kazanmayan OnePlus 3, tıpkı bir önceki telefonda olduğu gibi sanal gerçeklik ile tanıtılacak.

OnePlus 3'ün sahip olacağı fiyat da henüz bilinmiyor ancak 300-400 dolar arasında bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. 

Project Ara 2017'de Satışa Çıkabilir

Samsung Bükülebilir Ekran Teknolojisine Dair Yeni Örnekler Görüntülendi

YORUMLAR