Opera Max ile YouTube Videolarını Daha Hızlı Seyretmek Artık Mümkün

Opera Max ile YouTube Videolarını Daha Hızlı Seyretmek Artık Mümkün

Opera Max uzun süredir HTTPS protokol üzerinde de medya oynatımında veri sıkıştırarak kota tasarrufuna gitmek istiyordu. Opera Max yeni güncellemesiyle bunu da başardı.

Opera Max mobil veri ve Wi-Fi bağlantılarında video ve fotoğrafları sıkıştırarak veri kotasını yüzde 50'ye kadar genişleten bir veri yönetimi ve veri tasarrufu uygulaması. Yeni yaptığı güncellemeyle artık YouTube ya da Netflix benzeri medya merkezlerinden daha az kota tüketerek film ve dizi izlemeniz mümkün oluyor.  Opera Max yeni güncellemesiyle artık kalite kaybına neden olmadan ön yüklemeyi de azaltarak videolardan veri tasarrufu sağlıyor.

Opera Max Wi-Fi ağlarında yüzde 80 veri kullanımı ile, Wi-Fi tasarrufu sağlayabiliyor. Yeni güncelleme uygulama engelleme özelliği ile uygulamaların izinsiz veri kullanmalarını da önlüyor. Gerektiği yerde uygulamaları tümüyle kapatarak arka planda çalışmalarını önlüyor ve batarya ömrüne destek veriyor.

Opera Max kullanıcıları bundan böyle kota aşımı için endişe etmek zorunda kalmayacak ve filmleri daha hızlı ve güvenli bir şekilde izleyebilecekler. Sınırsız kotaya sahip olanlar için Opera Max bir şey ifade etmeyebilir. Ancak sınırlı kota kullanıcıları için tam bir süper kahraman. 

Opera Max ile İnternet Kotanızı Aşmanızın Önüne Geçin!

Güncellenen Opera Mini, 2017 İçin 275 Milyon Kullanıcı Hedefliyor

YORUMLAR